دسته بندی: اخبار چرا از وای فای کلوب استفاده کنیم؟! (۱)

پیش گفتار :

مشتری، مشتری و مشتری! نام آشنائی که گاها واقعا نمی دانیم یعنی چه، کیست و چه می خواهد؟!

سام والتون، یکی از اشخاصی که در عرصه بازاریابی و کسب وکار نفوذ زیادی دارد می‌گوید: در دنیا فقط و فقط یک رئیس وجود دارد و آن کسی نیست جز مشتری!

تقریبا از هر صاحب کسب و کاری بپرسید که مشتری چقدر برای شما مهم است، بی شک ساعت ها درباره اهمیت مشتریان در مجموعه خود گوهر پراکنی خواهد کرد، ولی آیا واقعا همیشه شعار مشتری مداری در هر مجموعه ای محقق می شود؟!

در این مقاله سعی داریم، بررسی کنیم، “مشتری” کیست و وای فای کلوب چگونه به ما کمک خواهد کرد که با مشتریان فست فود، رستوران و کافی شاپ خود :

 

 1. آشنا شویم
 2. نیازهایشان را بشناسیم
 3. با آنها ارتباط برقرار کنیم
 4. و ارتباط خود را با آنها حفظ کنیم

 1. باشگاه مشتریان چیست ؟!

  کلوب یا باشگاه مشتریان به عنوان یک واحد برقرار کننده ارتباطات با مشتریان تعریف می شود، که به وسیله یک سازمان و به منظور ایجاد ارتباطات مستقیم و منظم بین مشتریان ایجاد می شود.

  هدف کلوب مشتریان، فعال کردن مشتریان و افزایش وفاداری آنها به وسیله ایجاد یک رابطه عاطفی با آنها، دریافت بازخوردها از مشتریان برای برنامه ریزی های آینده و  در نهایت حفظ و افزایش مشتریان راضیست  که مسلما باعث افزایش مشتریان در آینده نیز خواهد شد.

 2. سرویس وای فای کلوب …

  ویرا کلوب یک روش کاملا جدید برای راه اندازی کلوب مشتریان در کافی شاپ ها، فست فود ها، رستوران ها، آرایشگاه ها، کارواش ها، مطب پزشکان، تالارها، سالن های همایش، سازمان ها  و … است

  که بر خلاف سیستم ها و محصولات مشابه که نیازمند کارت ها یا ابزار شناسایی فیزیکی یا استقرار نیروی انسانی هستند، بسادگی و تنها از طریق امواج  wi-fi که امروز برای همه شناخته شده است، امکانات یک باشگاه مشتریان کامل را صرفا از طریق گوشی های تلفن همراه مشتریان بدون نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری در اختیار مشتریان “عزیز” شما قرار می دهد.